loader

0322 458 66 10

Gizlilik Politikası

GIZLILIK POLITIKASI - ADANA OTO KIRALAMA

KİLİYA Otomotiv Turizm Org San. Tic. Ltd Şti’ nin alt markası olan Adana Oto Kiralama; kullanıcıların www.adanaotokiralama.net  ve www.adanaotokiralama.net (“Web sitesi”) üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında kullanmayacak, ayrıca izinsiz olarak üçüncü kişilerle paylaşmayacaktır. 

Bununla beraber kullanıcı, paylaşmış olduğu bilgilerinin kendisine özel avantajların sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim faaliyetlerinin bildirimi maksatlarıyla, www.adanaotokiralama.net’e izin vermektedir..

Kişisel bilgiler; ad soyad, doğum tarihi, ev adresi, mobil ve sabit telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgiyi içermekte olup, kısaca “Gizli Bilgiler” olarak anılacaktır.

www.adanaotokiralama.net, kişisel bilgileri kendi bünyesinde profilleme, istatistiksel çalışmalar, reklam, tanıtım, pazarlama ve sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla bilginiz dahilinde olan 3.kişiler ile paylaşabilecektir.

www.adanaotokiralama.net, kişisel bilgileri kesinlikle gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

www.adanaotokiralama.net’ ın gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın web sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, www.adanaotokiralama.net ın herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

www.adanaotokiralama.netkullanıcılara ve kullanıcıların Web sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

Kullanıcılar, Üyelik/Kişisel bilgilerini ve iletişim tercihlerini her zaman sisteme giriş yaparak güncelleyebilirler. Bu konuda taleplerinizi ayrıca Web sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden bize ulaşarak da iletebilirsiniz. Talebiniz en kısa sürede değerlendirilerek uygulamaya alınacaktır.

 www.adanaotokiralama.net dan promosyon ve duyuru mesajı içeren e-posta ve sms almak istemiyorsanız info@adanaotokiralama.net mail adresine  “Kampanyalardan e-posta yoluyla haberdar olmak istemiyorum” başlığında mail göndermeniz yeterli olacaktır.

Her Kullanıcı, işbu Web sitesini ziyaret ederek, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

ADANA OTO KİRALAMA

NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Araç kiralamalarda bir çok kargaşadan sıkıldınız mı? Hızlı, basit ve ekonomik işleyişimize siz de dahil olun.

1. LOKASYON SEÇİN

Transfer hizmetleri için transfer başlangıç lokasyonunuzu, araba kiralamaları için alış ve bırakış ofisinizi seçersiniz.

2. TARİH BELİRLEYİN

Size Uygun Tarihi Seçin

3. ARACINIZI BELİRLEYİN

Seyahat etmek istediğiniz aracı, ya da kiralama işlemleriniz için kiralamak istediğiniz konforlu araçlarımızdan birini seçin.

4. HAYIRLI OLSUN

Hepsi bu kadar! Rezervasyon işlemlerini tamamladıktan sonra yapmanız gereken hiç bir şey yok. Siz de aramıza hoşgeldiniz.

YÜKSEK ÖZELLİKLİ ARAÇLARIMIZLA, SEYEHATİNİZE KONFOR KATIN!

ARAÇLARIMIZ

Siz değerli müşterilerimizin sağlığını ve konforunu düşünüyoruz. Sizler için en ekonomik fiyatlara yüksek performanslı araçları sunmaktan gurur duyuyoruz.

  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img

Copyright © 2021 Adana Oto Kiralama - Kilikya Otomotiv Ltd Şti markasıdır- Tüm hakları saklıdır